نمایش فایل@جزوه محوطه سازی( مرجع دانشجویان مهندسی عمران)@

جزوه محوطه سازی( مرجع دانشجویان مهندسی عمران)|41013491|rfj40085887|جزوه محوطه سازی
در این مطلب از سایت شما فایل با عنوان جزوه محوطه سازی( مرجع دانشجویان مهندسی عمران) را مشاهده می نمایید.

جزوه محوطه سازی

جزوه محوطه سازی

درس محوطه سازی یکی از دروس رشته عمرانه که در اون به کلیه عملیات ساختمانی یا خاکی که خارج از دیوار های محیطی ساختمان و یا سطوحی که برای کار معینی زیر سازی میشود می پردازند. مانند ساخت پیاده رو ها خیابان کشی ها شبکه های آب و فاضلاب و ... . درس محوطه سازی در دوره ی کاردانی ارائه میشه و متاسفانه دانشجویان دوره کارشناسی پیوسته از اون بی بهراند .

در این پست براتون یک جزوه کامل محوطه سازی گذاشتم که هم به درد کنکور کاردانی به کارشناسی می خوره هم به درد دانشجویان کارشناسی پیوسته که درس محوطه سازی رو پاس نمی کنند . پیشنهاد می کنم حتما دانلود کنید .


مطالب دیگر:
📜زنان و اشتغال📜عوامل موثر بر افت تحصيلي📜فحشا📜مهارت اجتماعي فرزندان📜نقش ارزيابي عملكرد در افزايش كارآيي كاركنان بانك كشاورزي📜نقش تربيت در خانواده📜نقش تلويزيون در دانش آموزان📜نيازهاي انسان از نظر ابراهام مزلو📜وسواس📜هوش هيجاني📜هویت و عزت نفس📜نصب‌ و راه‌ اندازي‌ آسانسور📜یادگیری فعال📜گزارش کارآموزی پست های برق 63و230و400📜بهداشت روان📜دانلود طرح لایه باز بنر های زیارتی(3)( دانش یاران)📜هوش هیجانی📜تحقیق منابع الهام هنرهاي آرنوو سرآغاز طراحي قرن بيستم📜دانلود اسلایدهای سمینار درس نانو الکترونیک انعطاف پذیر📜نشانه های ظهور امام زمان📜ذهن خود آگاه و ذهن ناخود آگاه📜کسب و کار اینترنتی📜آسيبها و تهديدات امنيتي جمهوري اسلامي ايران در حوزه سياست خارجي و راهكارهاي مقابله با آن📜آسیب شناسی انقلاب در وصیت نامه امام📜اسكندر مقدوني