نمایش فایل@پاورپوینت مقاوم سازی ساختمان بنایی@

پاورپوینت مقاوم سازی ساختمان بنایی|469615|rfj40085887|پاورپوینت , دانلود پاورپوینت , پاورپوینت مهندسی عمران , پاورپوینت مهندسی ساختمان , ترمیم و تقویت اتصالات در سازه های بتنی , پاورپوینت ترمیم و
در این مطلب از سایت شما فایل با عنوان پاورپوینت مقاوم سازی ساختمان بنایی را مشاهده می نمایید.

در 70 اسلاید تهیه شده که در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.
در حال حاضر ساختمان های ساخته شده با مصالح بنایی درصد بالایی از ساختمانهای موجود یا در حال احداث کشورمان را تشکیل می دهند.
مهمترین عامل مقبولدت این ساختمان ها در ایران بویژه در شهرستانها در دسترس بودن مصالح ساده بودن تکنولوژی تولید آجر و بلوکهای بنایی آشنایی سازندگان با نحوه ی ساخت وساز با مصالح بنایی و سرانجام ارزان تمام شدن قیمت تمام شده ی این ساختمانها است.
چون این ساختمانها با معیار های مهندسی مربوط به مقاومت سازه در برابر زلزله ساخته نمی شوند بنابراین وقوع زلزله پیامدهای زیادی در این سازه ها به جا خواهد گذاشت. در این فایل به مهمترین دلایل خرابی سازه های بنایی، حالت های شکست و راهکارهای ترمیم این نوع سازه ها پرداخته شده است.

.

فهرست:
مقدمه
مهمترین دلایل خرابی سازه های بنایی
دیوارهای ساختمان بنایی
حالت های شکست
شکست دیوار برشی
شکست دیوار عرضی
تسلیح ساختمان بنایی
تامین انسجام سقف ها
راهکارهای تامین انسجام سقفها
اصلاح وضعیت کلاف بندی ساختمان بنایی
1-کلاف افقی
2-کلاف قائم
3-نبشی کشی
تامین دیوارهای لازم جهت تحمل برش طبقه
1 -اجرای پوشش بتنی در کنار دیوار قدیمی
2-تعبیه روکش بتنی
3-اجرای روکش بتنی روی دیوار آجری
4-استقرار دیوار جدید:
5 -اجرای دیوار جدید
افزایش طول تکیه گاهی تیرهای سقف
اصلاح بازشوها در دال
اصلاح نسبت طول دهانه به عرض دال
اتصال مناسب سقف به دیوارها
روشهایی که برای اتصال مناسب سقف به دیوار وجود دارند
افزایش تعداد مسیرهای انتقال بار
مسلح سازی اجزای غیر سازه ای
اصلاح تیغه های با ارتفاع کمتر از ارتفاع طبقات
اصلاح نسبت ارتفاع به ضخامت جان پناه
اصلاح دود کشها
اصلاح نامنظمی در پلان
اصلاح ارتفاع و تعداد طبقات زیاد ساختمان
اصلاح اثر طول زیاد دیوار
اصلاح بازشوها
اصلاح خرپشته

.

عنوان: ترمیم و تقویت اتصالات در سازه های بتنی
فرمت: پاورپوینت
تعداد صفحات: 70 اسلاید

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

.مطالب دیگر:
نقشه زمین شناسی شهرستان قائم شهرنقشه زمین شناسی شهرستان نکانقشه زمین شناسی شهرستان نورنقشه زمین شناسی شهرستان نوشهرتأثير مصرف مکمل کراتين بر آمونياک خوننقشه زمین شناسی شهرستان رامسرنقشه زمین شناسی شهرستان سارینقشه زمین شناسی شهرستان سوادکوهنقشه زمین شناسی شهرستان تنکابننقشه زمین شناسی شهرستان ابرکوهنقشه زمین شناسی شهرستان اردکاننقشه زمین شناسی شهرستان بافقنقشه زمین شناسی شهرستان خاتمنقشه زمین شناسی شهرستان مهریزنقشه زمین شناسی شهرستان میبدنقشه زمین شناسی شهرستان صدوقنقشه زمین شناسی شهرستان طبسنقشه زمین شناسی شهرستان تفتنقشه زمین شناسی شهرستان یزدنقشه زمین شناسی شهرستان ایجرودنقشه زمین شناسی شهرستان خدابندهنقشه زمین شناسی شهرستان خرمدرهنقشه زمین شناسی شهرستان ماه نشاننقشه زمین شناسی شهرستان طارمنقشه زمین شناسی شهرستان زنجان